top of page
golf
Gra w golfa

Wakacje Golf

Wybrzeże Costa Blanca w Hiszpanii, to idealne miejsce dla pasjonatów gry w golfa. Pola golfowe są czynne tu przez cały rok i świetnie utrzymane. Taki wakacyjny wyjazd może być świetnym pomysłem na odstresowanie się w słońcu Hiszpanii, po intensywnej pracy czy jako sposób na zawieranie nowych znajomości, nie tylko biznesowych, ale i partnerskich. W niewielkiej odległości od siebie znajduje się wiele atrakcyjnych pól golfowych dla graczy o różnym stopniu zaawansowania, od zupełnie początkujących pasjonatów tego sportu, po profesjonalistów.

_DSC4843.jpg

DZIEŃ 1

Przylot do Alicante. Przyjazd do jednej 

z naszych pięknych, luksusowych nieruchomości w Alicante. Po zakwaterowaniu i odpoczynku zapraszamy na prawdziwą, hiszpańską kolację i spacer po bulwarze na Playa San Juan. 

castillo-santa-barbara-1001895_960_720.j

DZIEŃ 4

Zwiedzanie Alicante uroczych uliczek, klimatycznego i przepełnionego zapachem owoców morza, słynnego jamona, przypraw i wspaniałych owoców starego targu Mercado, najpiękniejszej promenady w rejonie Costa Blanca Explanada de Espana, historycznego zamku Santa Barbara na wzgórzu Balacantil. Wieczorem zaprowadzimy państwa do typowej baskijskiej restauracji Lizzaran, gdzie zjemy najlepsze tapasy, pinchosy oraz napijemy się baskijskiego wina chacoli.

20170501_155551.jpg

DZIEŃ 7

Powrót do rzeczywistości i pożegnanie słonecznego Alicante. W trakcie całego pobytu proponujemy zwiedzanie okolic Alicante. Proponujemy zwiedzenie opcjonalnie:

 • Benidorm, zwany Las Vegas Europy

 • Altea, cudowne białe miasteczko z uroczymi wąskimi uliczkami

 • Villa Jojosa, jedyne w swoim rodzaju kolorowe kamieniczki

 • Zamek Guadalest z pięknymi widokami wraz ze zwiedzaniem zamku i komnat królewskich oraz zjedzeniem w pobliskiej miejscowości typowego menu del dia składającego się z czterech dań.

para golfa

DZIEŃ 2

Rozpoczynamy od ulubionego pola wszystkich golfistów z Europy - Alicante Golf. Znajduje się w samym centrum Alicante i tylko 1 kilometr od naszych apartamentów. Alicante Golf jest zaprojektowane na par 72 z pięcioma dużymi stawami, które usytuowane są na 12 z 18 dołków z ogromną różnorodnością fauny i flory, która pozwala na zróżnicowaną i zabawną grę.

 

Ciekawostka: na 14 dołku trzeba przejść przez ruiny rzymskiej willi pochodzącej

z I wieku p.n.e. Wszystko to, będzie atrakcyjnym wyzwaniem dla golfistów na wszystkich poziomach. 

Informacje techniczne: 18 dołków - Par 72 - 6236 yds

Alicante Golf jest uznawany za jedno

z najlepszych i najatrakcyjniejszych pól

w Hiszpanii.

Golf golfista trafienia

DZIEŃ 5

Powrót do Alicante Golf.

Benidorm2.jpg

CENA

Cena obejmie:

 • 7 noclegów

 • Transfery

 • 4 GF

 • Opieka całodniowa przewodnika

Cena nie obejmie:

 • Biletów lotniczych

 • Wyżywienia

 • Biletów wstępu do dodatkowych atrakcji

Wypożyczalnia Golf Club

DZIEŃ 3

Na kolejny dzień zabierzemy Cię do Bonalba Golf Resort. Pole jest zróżnicowane z 5 dużymi jeziorami, które usytuowane są przy siedmiu dołkach. Na polu znajduje się duża ilość bunkrów, doskonale zlokalizowanych, które wymagają dużej precyzji od gracza. Pierwszą rundę, od 1 do 9 dołka, można uznać za bardziej techniczną, drugą rundę, a konkretniej z dołka 12 do 18, gracz może popisać się swoimi umiejętnościami, zaangażowaniem i pomysłem.

Ciekawostka: rezerwując GF mamy buggy w cenie

Informacje techniczne: 18 dołków - Par 72 - 6367 yds

To pole polecamy dla każdego, choć jest wymagające, jednak dające dużo satysfakcji również dla graczy początkujących. 

para golfa

DZIEŃ 6

Między górami Finestrat i Morzem Śródziemnym znajduje się spektakularne pole golfowe Villaitana Golf Levante Course Par 72, z którego roztacza się wspaniały widok na Morze Śródziemne

i wybrzeże Costa Blanca. Pole zaprojektowane w stylu amerykańskim

o wymiarach ponad 6,576 metrów

z szerokimi fairwayami i wykwintnie ukształtowanymi zieleniami.

 

Projekt pola jest autorstwa samego Jack'a Nicklaus i składa się z dwóch wspaniałych pól golfowych. Levante Course to sprawdzian gry w golfa. Poniente Course, to krótsze pole golfowe, bardziej odpowiednie dla początkujących, ale wciąż świetne do gry, niezależnie od twoich umiejętności.

Wakacje Golf

Jesteśmy po to, aby dostarczyć Ci wszystkich informacji, które są potrzebne w wyborze odpowiedniego pola golfowego. Dlatego dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb. Znajduje się w niej ponad 30 sprawdzonych pół golfowych. Niezależnie od tego czy znajdujesz się na północy - Javea, Denia - czy w kurortach wokół Mar Menor, po konsultacji zabierzemy Cię do najbardziej odpowiedniego właśnie dla Ciebie, 18-dołkowego pola golfowego.

 

Zapraszamy Państwa na wakacje golfowe w Alicante, stolicy wybrzeża Costa Blanca. 

Masz pytania? Chcesz zarezerwować wyjazd? Napisz do nas!

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.

bottom of page