top of page

wyjazdy

ZAPLANUJ SWÓJ WYJAZD

Oferujemy podróż po Hiszpanii inną niż wszystkie. Nasza oferta przeznaczona jest dla osób, które kochają życie

i potrzebują jak powietrza, korzystać z jego uroków i smaków. Specjalnie dla Ciebie pragniemy skomponować wspólną podróż, która przybliży i pokaże cudowną Hiszpanię. Hiszpanię pełną słońca, wspaniałych smaków, uśmiechniętych ludzi

i tradycji.

Oferta jest skierowana dla kameralnych grup. W trakcie podróży odkryjesz zupełnie nową Hiszpanię. Sprawimy, że zapragniesz zostać dłużej lub do niej wrócić. Zadzieje się magia.

 

 

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

Twoja wiadomość została wysłana

Get In Touch

Gra w golfa

GOLF

WYJAZDY GOLFOWE

Wybrzeże Costa Blanca w Hiszpanii, to idealne miejsce dla pasjonatów gry w golfa. Pola golfowe są czynne przez cały rok i świetnie utrzymane. Wakacyjny wyjazd na golfa może być świetnym pomysłem na odstresowanie się w słońcu Hiszpanii, po intensywnej pracy czy jako sposób na zawieranie nowych znajomości, nie tylko biznesowych, ale i partnerskich.

Cena do indywidualnego 

ustalenia

Osiągnięcie porozumienia

BIZNES

ZAKUP NIERUCHOMOŚCI

Interesuje Cię zakup nieruchomości w okolicach Alicante? Powiedz nam czego oczekujesz, a my dostosujemy się do Twoich potrzeb i pokażemy jak się żyje w Hiszpanii.

Cena do indywidualnego 

ustalenia

Seafood Dish

ZASMAKUJ

HISZPANII

Dla wszystkich miłośników kuchni opartej na połączeniu hiszpańskiej tradycji oraz fascynacji tym, co zaskakujące. Każdego dnia zabierzemy Cię w wyjątkowe miejsce związane z gastronomią.

Cena do indywidualnego 

ustalenia

bottom of page