top of page
Salon
Salon
Salon
Salon
Salon
Salon
Kuchnia
Kuchnia
Kuchnia
Kuchnia
Sypialnia
Sypialnia
Sypialnia
Sypialnia
Łazienka
Urbanizacja
Urbanizacja
Urbanizacja
Urbanizacja
IMG_20200818_201 Urbanizacja 224

Apartament Neptuno
cena: 239 000 euro

Apartament Neptuno położony jest w ekskluzywnej dzielnicy mieszkalnej Playa San Juan. Zaledwie 50 metrów dzieli go od pięknej plaży. W sąsiedztwie znajdują się restauracje, bary, sklepy oraz komunikacja miejska.
 

Urbanizacja zamknięta z basenem, prysznicami, ogrodem, boiskiem, placem zabaw i miejscem parkingowym i automatyczną brama wjazdową

Powierzchnia: 55m²

Piętro: pierwsze

Apartament składa się z:

  • salonu

  • nowoczesnej kuchni w pełni wyposażonej

  • jadalni z widokiem na morze

  • łazienki

  • 2 sypialni

  • w cenie meble i wyposażenie


Szczegóły: klimatyzacja w każdym pomieszczeniu zimna/ciepła, Wi-Fi.

Opłata miesięczna (czynsz): 90 euro

LOKALIZACJA:

Atutem lokalizacji jest bliskość i dostęp do wielu atrakcji, jednocześnie urbanizacja jest oazą spokoju, z przepięknym ogrodem z palmami i wieloma gatunkami drzew i kwiatów.

Przy wyjściu z urbanizacji znajduje się przystanek autobusowy i tramwajowy. Urbanizacja jest położona obok wielu klimatycznych barów, restauracji, a także sklepów i marketów, jednak co najważniejsze tylko 50 metrów od wejścia na piaszczystą, strzeżoną plażę.​
 

Playa San Juan to fantastyczna lokalizacja, bardzo popularna wśród Hiszpanów, a także ulubione miejsce turystów z całego świata. Cudowna plaża, czyste morze i przepyszne tapasy. Tętniące życiem miejsce.

Apartament położony jest 10 km od centrum Alicante do którego można dojechac komunikacją miejską. Znajduje się przy jednej z najpiękniejszych plaż w tym rejonie. Świetnie skomunikowany do wielu atrakcji przeznaczonych zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

chcesz dowiedzieć się więcej?

bottom of page